sepetim
Herbalife mama

Herbalife Mama

herbalife mama, herbalife zayiflama mamasıHerbalife formül 1 meyve suyu,süt veya su ile karıştırılan bir toz olduğu için,  şekil olarak mamaya çok bezemektedir. Halk arasında mama diye bilinen herbalife ürünü, aslında öğün yerine geçen formül 1 besleyici shake karışımıdır. Herbalife mama besleyici bir üründür. İçerisinde çeşitli proteinler ve aminoasitler bulunmaktadır. Doğal bir besindir. Kilo kontrol için kullanılabilecek en temel ürürünümüzdür. Bir öğününü kalorisi; sütle  yaklaşık olarak 226 kalori, su ile ile 124 kalori gibi düşük bir enerjiye sahiptir. Zaman zaman, herbalife zayıflama maması diyenlerde rastlayabiliriz. Aslında herbalife zayıflama maması demek doğru değildir. Çünkü bu ürün ile aşağı kilo kontrol yapılacağı gibi, kilo yukarı kontrol da yapmak mümkündür. Kullanım şekline göre yaptığı işlem değişmektedir.  Bu ürün için en kestirme tanım bence, sağlıklı beslenme maması demek daha doğru olacaktır. Çünkü vücudumuza kaliteli besin verdiğimizde vücut kendi kendine kilo aşağı veya yukarı kontrol eder.  Herbalife mama kullanırken unutmamız gereken şeylerden bir tanesi de, bol su içmenizdir. Bu ürün su bazlı bir üründür. Faydasını görebilmek için mutlaka gün içersinde su içilmelidir. Kilo aşağı kontrol için iki öğün yemek yerine kilo yukarı kontrol için yemek aralarında, sağlıklı beslenme için bir öğün kahvaltı yerine kullanılmalıdır. Hazırlanması oldukça basittir. 250 mlt sıvı ile 2 yemek kaşığı toz mama karıştırılarak hazırlanılır.

 

Herbalife Kapıda Ödeme

Ödeme Seçenekleri

Herbalife Haberler

Huzurlu ve Başarılı Bir Yaşam İçin Basit 10 Adım

article thumbnail

Huzurlu ve Başarılı Bir Yaşam İçin Basit 10  [ ... ]


Herbalife ile...

Cildiniz ve saçlarınız ışıl, ışıl görünmesini mi istiyorsunuz? Formda kalmak mı istiyorsunuz? Kilo kontrolü mü yapmak istiyorsunuz?

Ek gıda takviyesi mi Arıyorsunuz? Herbal ürünleri ile kilo kontrolü yapın, formunuz ve enerjiniz koruyun. Ürün Fiyatları nı görmek için siteye üye olun lütfen.Dilerseniz  Fiyat Listesi ni e-mailinze gönderebiliriz. Ürünler ile Farkı, Fark edin

Ürünler menüsünden online sipariş verin.

Herbalife İletişim

Bağımsız Hörbilayf Distribütörü
Sipariş Telefonu:
0506 389 60 42
Bilgi Telefonu:
0536 794 36 11
info@dogalkilokontrol.com

Daha genç görünün

Bağımsız Hörbilayf Distribütörü Bilgi ve sipariş Telefonu: 0506 389 60 42 / 0536 794 36 11 E-mail: info@dogalkilokontrol.com


Sitemizde kredi kartı işlemi için haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmıştır.

© 2011 Doğal Kilo Kontrol Bu sitenin tüm haklari saklı olup, kilo kontrol danışmanı http://www.dogalkilokontrol.com 'a aittir. İç/Dış Beslenme ve kilo kontrolü programinda elde edeceğiniz sonuçlar vücudunuzun metabolik tepkisine bağlıdır.Ürünlerimiz bir hastalığın tanısı, teşhisi ve tedavisi amacı taşımamaktadır.

İletisim: info@dogalkilokontrol.com Telefon : 0506 389 60 42 / 0536 794 36 11