sepetim
Herbalife yan etkileri

herbalife yan etikeleri, herbalife zararlarıHerbalife ürünlerini yeni kullanmaya başlayanların merak etiği bir konuya buradan açıklık getirmek istiyorum.

Acabalar ile bu yeni beslenme tarzı ile tanışanlar, herbalife ürünleri yan etkileri var mı? İleride herhangi bir yan etkisi çıkar mı, herbalife ürünlerinin Zaraları var mı? Yok mu? gibi konulara yoğun bir araştırma içerisine girdiklerini bildiğim için bu yazı dizisini kalem aldım. Dikkatlice bu yazıyı okuyup analiz etiğinizde herbalife yan etkileri veya Zaraları olup olmadığını net bir şekilde anlayacaksınız.

Öncelikle konuya herbalife şirketi üretimi ile ilgi biraz bilgi vermek istiyorum.

 

Herbalife şirketi 33 yıl önce kuruldu. İlk kuruluşundan bu güne ara vermeden insanlara hizmet vermektedir.

Herbalife şirketi şuan 90 ülkede satılmaktadır. Ürünler; dünya sağlık örgü ve girdiği ülkelerin ilgili bakanlıkları tarafında onaylandıktan sonra satışa sunulduğunu  zaten bilmektesiniz. Herbalife ürünleri imalatında ve geliştirilmesinde çalışana bir doktor aynı zamanda Nobel ödülü sahibidir. İlgeçtir ki, bu doktor Nobel ödülü aldığı projeyi  herbalife a sunmuştur. Herbalife danışma kurulunda çalışan Dr ismini vermek istiyorum; Prof.Dr davit heber, Prof.Dr. Luis ignaro, Dr luici graton, Prof.Dr Banu çaycı vs. buradan ismini hatırlayamadığım bir çok Dr bulunmaktadır.

herbalife ürünleri içeriğine de biraz değinmek istiyorum; herbalife ürünleri içerisinde makro,mikro besinler ve bitkisel lif  gibi faydalı besinler bulundurmaktadır. iç beslenme ürünleri dediğimiz ürünler ağız yolu ile alınmaktadır. Birde herbalife ürünleri arasında kendi alanında ön de olan dış beslenme ürünleri bulunmaktadır. Dış beslenme ürünler dışarıdan sürülerek cildi beslemektedir. Herbalife ürünleri tamamen beslenme ürünleri dir . Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılamaz. Çünkü ilaç değildir. Ürünler çok özel tarlalarda doğal bir şekilde yetiştirilmektedir. herbalife  bir çok bilim adamını bir araya getirerek  ürünleri geliştirip sürekli incelme arge çalışması yapmaktadırlar.

Herbalife ürünleri üretiminde ve geliştirilmesinde yer alan doktorla herkesten çok ürünleri kullanmaktadırlar.

Tüm dünyada 75 milyon kayıtlı müşterisi olan bu şirket her sabah tem ürünü olan formül1 bir milyonunu üzerinde tüketilmektedir.  Bir şirket hakkında bilgi araştırması yaparken bir takım somut verilere bakılması gerektiği kanaatindeyim buradan yazdıklarım belgeli ve somut verilerdir. Amerika kalp vakfı onayını alan bu harika ürünleri son olarak Türk kalp vakfı onayını almıştır. Herbalife Zaraları veya yan etikleri adı altın ve çeşitli dini ve siyası görüşlere sığınarak bir takım karalamalar yapan insanların rakip firma sahipleri olduğunu sitelerini ayrıntılı inceldiğinizde analarsınız.

Son olarak bu ürünler ile elde ettiğim sonucumu sizler ile paylaşmak istiyorum;

9 yılı aşkın bir süredir ben bu ürünleri aralıksız olarak kullanıyorum sağlıklı beslen için kullanıyorum. Dönem dönem herbalife kilo aşağı kontrol programını da uyguluyorum. Doğrumdan sonra 5  ayda 21 kilo aşağı kontrol ettim. Türkiye de bulunan tüm herbalife ürünleri kullanıyorum. Herbalife yan etkileri olsaydı 9 yıldan beri kullanan birisinde gözükürdü değilimi? Sinem sanatçısı Salih güney 30 yıl ürün bu ürünler Türkiye de yok iken Amerika da tanışmış. 30 yıldır bu ürünleri sağlıklı beslenme için kullanıyor. İnternette Salih güneyin herbalife hikâyesine inceleyebilirsiniz.

Sanırım, bu gerçekleri okuduktan sonra Herbalife yan etkisi hakkında aklınızdan herhangi r soru işareti kalmamıştır.

 

Herbalife Kapıda Ödeme

Ödeme Seçenekleri

Herbalife Haberler

Huzurlu ve Başarılı Bir Yaşam İçin Basit 10 Adım

article thumbnail

Huzurlu ve Başarılı Bir Yaşam İçin Basit 10  [ ... ]


Herbalife ile...

Cildiniz ve saçlarınız ışıl, ışıl görünmesini mi istiyorsunuz? Formda kalmak mı istiyorsunuz? Kilo kontrolü mü yapmak istiyorsunuz?

Ek gıda takviyesi mi Arıyorsunuz? Herbal ürünleri ile kilo kontrolü yapın, formunuz ve enerjiniz koruyun. Ürün Fiyatları nı görmek için siteye üye olun lütfen.Dilerseniz  Fiyat Listesi ni e-mailinze gönderebiliriz. Ürünler ile Farkı, Fark edin

Ürünler menüsünden online sipariş verin.

Herbalife İletişim

Bağımsız Hörbilayf Distribütörü
Sipariş Telefonu:
0506 389 60 42
Bilgi Telefonu:
0536 794 36 11
info@dogalkilokontrol.com

Daha genç görünün

Bağımsız Hörbilayf Distribütörü Bilgi ve sipariş Telefonu: 0506 389 60 42 / 0536 794 36 11 E-mail: info@dogalkilokontrol.com


Sitemizde kredi kartı işlemi için haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmıştır.

© 2011 Doğal Kilo Kontrol Bu sitenin tüm haklari saklı olup, kilo kontrol danışmanı http://www.dogalkilokontrol.com 'a aittir. İç/Dış Beslenme ve kilo kontrolü programinda elde edeceğiniz sonuçlar vücudunuzun metabolik tepkisine bağlıdır.Ürünlerimiz bir hastalığın tanısı, teşhisi ve tedavisi amacı taşımamaktadır.

İletisim: info@dogalkilokontrol.com Telefon : 0506 389 60 42 / 0536 794 36 11