sepetim
Herbalife Türkiye online sipariş

Herbalife Türkiye Online Sipariş

herbalife online sipariş, herbalife sipariş, herbalife turkiye siparişİnternet her alan da hayatımıza girdiği gibi, online alış verişlerde de hayatımızı etkilemeye başladı. Artık onlarca mağazayı dolaşacağımıza bir tuşla onlarca e- ticaret sitelerini dolaşarak istediğimiz ürünü beğenebilirsiniz. Bu teknolojik gelişme biz herbalife distribütörlerine de, online herbalife satışına hizmetlerini verme kolaylığını sağladı. Artık herbalife kullanmak isteyenler bir herbalife ofisi aramak zorunda değillerdir. Online çalışmalarımız sayesinde online herbalife sipariş verebilir, online destek alabilirler.  Tüm Türkiye ye hizmet vermekteyiz. Yurt içi verdiğimiz hizmetin konforu ve kalitesi tartışılmazdır. Herbalife Türkiye sipariş sistemi klavyeniz kadar kullanıcıya yakın.  Siparişler ptt kargo, yurkiçi kargo veya müşterinin belirlediği bir kargo şirketi ile aynı gün belirlenen adrese gönderilmektedir.

Neden herbalife online sipariş sitemini kullanmalısınız?

  • Aynı gün adrese kargo yapılmakta
  • Satış sonrası telefon ile destek
  • Kapıda ödeme sistemi ile ödeme alınmakta, ürün alındıktan sonra ödeme yapılır.
  • Kredi kartı ile site üzerinde ödeme
  • Banka havalesi ile ödeme
  • Online destek siteminde canlı destek
  • Çevrimiçi siparişleri takip sistemi

Herbalife satış sitemiz üzeirinde canlı destek sistemi ile anında soru sorabilir ve cevap alabilirsiniz. menüleri kullanımı oldukça kolaydır. Herbalife Türkiye online sipariş sitemi kullanımı basit, herkesin kullanabileceği  sadelikte, bir o kadarda hızlıdır. Herbalife ürünlerine ulaşmanın en kestirme yolu diyebilirim.

TELFON İLE SİPARİŞ VERMEK İSTİYORSANIZ HEMEN ARAYIN: 05367943611

 

Herbalife Kapıda Ödeme

Ödeme Seçenekleri

Herbalife Haberler

Huzurlu ve Başarılı Bir Yaşam İçin Basit 10 Adım

article thumbnail

Huzurlu ve Başarılı Bir Yaşam İçin Basit 10  [ ... ]


Herbalife ile...

Cildiniz ve saçlarınız ışıl, ışıl görünmesini mi istiyorsunuz? Formda kalmak mı istiyorsunuz? Kilo kontrolü mü yapmak istiyorsunuz?

Ek gıda takviyesi mi Arıyorsunuz? Herbal ürünleri ile kilo kontrolü yapın, formunuz ve enerjiniz koruyun. Ürün Fiyatları nı görmek için siteye üye olun lütfen.Dilerseniz  Fiyat Listesi ni e-mailinze gönderebiliriz. Ürünler ile Farkı, Fark edin

Ürünler menüsünden online sipariş verin.

Herbalife İletişim

Bağımsız Hörbilayf Distribütörü
Sipariş Telefonu:
0506 389 60 42
Bilgi Telefonu:
0536 794 36 11
info@dogalkilokontrol.com

Daha genç görünün

Bağımsız Hörbilayf Distribütörü Bilgi ve sipariş Telefonu: 0506 389 60 42 / 0536 794 36 11 E-mail: info@dogalkilokontrol.com


Sitemizde kredi kartı işlemi için haberleşmede her aşama güvenlik altına alınmıştır.

© 2011 Doğal Kilo Kontrol Bu sitenin tüm haklari saklı olup, kilo kontrol danışmanı http://www.dogalkilokontrol.com 'a aittir. İç/Dış Beslenme ve kilo kontrolü programinda elde edeceğiniz sonuçlar vücudunuzun metabolik tepkisine bağlıdır.Ürünlerimiz bir hastalığın tanısı, teşhisi ve tedavisi amacı taşımamaktadır.

İletisim: info@dogalkilokontrol.com Telefon : 0506 389 60 42 / 0536 794 36 11